| СЪСТАВ: | 100% вискоза |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 45см |
| обиколка бюст: | 108см |
| обиколка талия: | – |
| обиколка ханш: | – |
| дължина: | 65см |
| дължина на ръкава от подмишницата: | 45см |
размер на етикета: S
полупрозрачна
19,00 € / 37.16 лв. Original price was: 19,00 € / 37.16 лв..9,50 € / 18.58 лв.Текущата цена е: 9,50 € / 18.58 лв..
23,00 € / 44.98 лв. Original price was: 23,00 € / 44.98 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден