| СЪСТАВ: | 100% коприна |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | 126см |
| обиколка талия: | – |
| обиколка ханш: | – |
| дължина: | 73см |
| дължина на ръкава от подмишницата: | 42см |
размер на етикета: липсва
33,00 € / 64.54 лв.
23,00 € / 44.98 лв. Original price was: 23,00 € / 44.98 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
18,92 € / 37.00 лв. Original price was: 18,92 € / 37.00 лв..9,46 € / 18.50 лв.Текущата цена е: 9,46 € / 18.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден