| СЪСТАВ: | 70% памук, 30% коприна |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 38см |
| обиколка бюст: | 106см |
| обиколка талия: | – |
| обиколка ханш: | – |
| дължина: | 68см |
| дължина на ръкава от рамото: | 54см |
размер на етикета: 40 EUR
25,00 € / 48.90 лв.
23,00 € / 44.98 лв. Original price was: 23,00 € / 44.98 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден