| СЪСТАВ: | 100% вискоза |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 38см |
| обиколка бюст: | 102см |
| обиколка талия: | – |
| обиколка ханш: | – |
| дължина: | 67см |
| дължина на ръкава от рамото: | 64см |
размер на етикета: 38 EUR
22,00 € / 43.03 лв.
29,00 € / 56.72 лв. Original price was: 29,00 € / 56.72 лв..14,50 € / 28.36 лв.Текущата цена е: 14,50 € / 28.36 лв..
18,92 € / 37.00 лв. Original price was: 18,92 € / 37.00 лв..9,46 € / 18.50 лв.Текущата цена е: 9,46 € / 18.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден