| СЪСТАВ: | 67% полиестер, 33% полиамид |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 90см |
| обиколка ханш: | 146см |
| дължина: | 87см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: –
25,00 € / 48.90 лв.
21,47 € / 42.00 лв. Original price was: 21,47 € / 42.00 лв..10,73 € / 21.00 лв.Текущата цена е: 10,73 € / 21.00 лв..
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,51 € / 22.51 лв.Текущата цена е: 11,51 € / 22.51 лв..
25,00 € / 48.90 лв. Original price was: 25,00 € / 48.90 лв..12,50 € / 24.45 лв.Текущата цена е: 12,50 € / 24.45 лв..
31,70 € / 62.00 лв. Original price was: 31,70 € / 62.00 лв..15,85 € / 31.00 лв.Текущата цена е: 15,85 € / 31.00 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден