| СЪСТАВ: | 100% полиестер; пълнеж 100% полиестер |
| СЪСТОЯНИЕ: | нова, с етикет |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 70см |
| обиколка ханш: | 92см |
| дължина: | 54см |
| дължина на ръкава от под мишницата: | – |
размер на етикета: 36 EUR
26,59 € / 52.00 лв. Original price was: 26,59 € / 52.00 лв..13,30 € / 26.00 лв.Текущата цена е: 13,30 € / 26.00 лв..
39,00 € / 76.28 лв. Original price was: 39,00 € / 76.28 лв..19,50 € / 38.14 лв.Текущата цена е: 19,50 € / 38.14 лв..
41,93 € / 82.00 лв. Original price was: 41,93 € / 82.00 лв..20,97 € / 41.00 лв.Текущата цена е: 20,97 € / 41.00 лв..
33,23 € / 65.00 лв. Original price was: 33,23 € / 65.00 лв..16,62 € / 32.51 лв.Текущата цена е: 16,62 € / 32.51 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден