| СЪСТАВ: | 100% памук; подплата 100% памук |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 74см |
| обиколка ханш: | 102см |
| дължина: | 42см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: 38 EUR
35,00 € / 68.45 лв.
41,93 € / 82.00 лв. Original price was: 41,93 € / 82.00 лв..20,97 € / 41.00 лв.Текущата цена е: 20,97 € / 41.00 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден