| СЪСТАВ: | 98% памук, 2% еластан |
| СЪСТОЯНИЕ: | НОВИ, с етикет |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 80см |
| обиколка ханш: | 94см |
| дължина: | 105см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: 38 EUR
55,00 € / 107.57 лв.
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,18 € / 37.51 лв.Текущата цена е: 19,18 € / 37.51 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
25,00 € / 48.90 лв. Original price was: 25,00 € / 48.90 лв..12,50 € / 24.45 лв.Текущата цена е: 12,50 € / 24.45 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден