| СЪСТАВ: | 100% вискоза |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 76см |
| обиколка ханш: | 112см |
| дължина: | 95см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: 38 EUR
29,00 € / 56.72 лв.
39,00 € / 76.28 лв. Original price was: 39,00 € / 76.28 лв..19,50 € / 38.14 лв.Текущата цена е: 19,50 € / 38.14 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,18 € / 37.51 лв.Текущата цена е: 19,18 € / 37.51 лв..
21,47 € / 42.00 лв. Original price was: 21,47 € / 42.00 лв..10,73 € / 21.00 лв.Текущата цена е: 10,73 € / 21.00 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
33,23 € / 65.00 лв. Original price was: 33,23 € / 65.00 лв..16,62 € / 32.51 лв.Текущата цена е: 16,62 € / 32.51 лв..
31,70 € / 62.00 лв. Original price was: 31,70 € / 62.00 лв..15,85 € / 31.00 лв.Текущата цена е: 15,85 € / 31.00 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден