| СЪСТАВ: | 100% мерино |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | 90см |
| обиколка талия: | – |
| обиколка ханш: | – |
| дължина: | 80см |
| дължина на ръкава от рамото: | 45см |
размер на етикета: М
42,00 € / 82.14 лв.
39,00 € / 76.28 лв. Original price was: 39,00 € / 76.28 лв..19,50 € / 38.14 лв.Текущата цена е: 19,50 € / 38.14 лв..
45,00 € / 88.00 лв. Original price was: 45,00 € / 88.00 лв..22,50 € / 44.00 лв.Текущата цена е: 22,50 € / 44.00 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден