| СЪСТАВ: | 100% вискоза |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | 110см |
| обиколка талия: | 92см |
| обиколка ханш: | 146см |
| дължина: | 192 / 104 см |
| дължина на ръкава от подмишницата: | 41см |
размер на етикета: М
прозира
35,00 € / 68.45 лв.
32,00 € / 62.59 лв. Original price was: 32,00 € / 62.59 лв..16,00 € / 31.29 лв.Текущата цена е: 16,00 € / 31.29 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,17 € / 37.49 лв.Текущата цена е: 19,17 € / 37.49 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден