| СЪСТАВ: | 93% коприна, 7% еластан |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 84см |
| обиколка бюст: | 150см |
| обиколка талия: | 116см |
| обиколка ханш: | 110см |
| дължина: | 95см |
| дължина на ръкава от рамото: | 35см |
размер на етикета: 42 IT
75,00 € / 146.69 лв.
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден