| СЪСТАВ: | 60% вискоза, 40% памук |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 36см |
| обиколка бюст: | 88см |
| обиколка талия: | 70см |
| обиколка ханш: | 108см |
| дължина: | 97см |
| дължина на ръкава от рамото: | 28см |
размер на етикета: XS
39,00 € / 76.28 лв.
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,17 € / 37.49 лв.Текущата цена е: 19,17 € / 37.49 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден