| СЪСТАВ: | 51% акрил, 26% полиестер, 13% полиамид, 6% вискоза, 4% вълна |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 48см |
| обиколка бюст: | 90см |
| обиколка талия: | 80см |
| обиколка ханш: | 90см |
| дължина: | 108см |
| дължина на ръкава от рамото: | 40см |
размер на етикета: S
39,00 € / 76.28 лв.
42,00 € / 82.14 лв. Original price was: 42,00 € / 82.14 лв..21,00 € / 41.07 лв.Текущата цена е: 21,00 € / 41.07 лв..
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,17 € / 37.49 лв.Текущата цена е: 19,17 € / 37.49 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден