| СЪСТАВ: | 100% вискоза; подплата 100% вискоза |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 35см |
| обиколка бюст: | 94см |
| обиколка талия: | регулира се |
| обиколка ханш: | разкроена |
| дължина: | 127см |
| дължина на ръкава от рамото: | 47см |
размер на етикета: S
45,00 € / 88.00 лв.
42,00 € / 82.14 лв. Original price was: 42,00 € / 82.14 лв..21,00 € / 41.07 лв.Текущата цена е: 21,00 € / 41.07 лв..
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
32,00 € / 62.59 лв. Original price was: 32,00 € / 62.59 лв..16,00 € / 31.29 лв.Текущата цена е: 16,00 € / 31.29 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден