| СЪСТАВ: | 80% вискоза, 20% район |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 41см |
| обиколка бюст: | 102см |
| обиколка талия: | 76см |
| обиколка ханш: | 106см |
| дължина без презрамките: | 100см |
| дължина на ръкава от рамото: | 64см |
размер на етикета: 36 EUR
39,00 € / 76.28 лв.
42,00 € / 82.14 лв. Original price was: 42,00 € / 82.14 лв..21,00 € / 41.07 лв.Текущата цена е: 21,00 € / 41.07 лв..
42,00 € / 82.14 лв. Original price was: 42,00 € / 82.14 лв..21,00 € / 41.07 лв.Текущата цена е: 21,00 € / 41.07 лв..
32,00 € / 62.59 лв. Original price was: 32,00 € / 62.59 лв..16,00 € / 31.29 лв.Текущата цена е: 16,00 € / 31.29 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден