| СЪСТАВ: | 100% вискоза; подплата 100% полиестер |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | 40см |
| обиколка бюст: | 100см |
| обиколка талия: | 92см |
| обиколка ханш: | 112см |
| дължина: | 110см |
| дължина на ръкава от рамото: | 29см |
размер на етикета: 40 EUR
42,00 € / 82.14 лв. Original price was: 42,00 € / 82.14 лв..21,00 € / 41.07 лв.Текущата цена е: 21,00 € / 41.07 лв..
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
45,00 € / 88.00 лв. Original price was: 45,00 € / 88.00 лв..22,50 € / 44.00 лв.Текущата цена е: 22,50 € / 44.00 лв..
32,00 € / 62.59 лв. Original price was: 32,00 € / 62.59 лв..16,00 € / 31.29 лв.Текущата цена е: 16,00 € / 31.29 лв..
41,93 € / 82.00 лв. Original price was: 41,93 € / 82.00 лв..20,97 € / 41.00 лв.Текущата цена е: 20,97 € / 41.00 лв..
81,81 € / 160.00 лв. Original price was: 81,81 € / 160.00 лв..40,91 € / 80.00 лв.Текущата цена е: 40,91 € / 80.00 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,18 € / 37.51 лв.Текущата цена е: 19,18 € / 37.51 лв..
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден