| СЪСТАВ: | 58% вълна, 36% полиестер, 4% полиамид, 2% еластан |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| широчиа гръб: | – |
| обиколка талия: | 74см |
| обиколка ханш: | 96см |
| дължина: | 104см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: 38 EUR
61,36 € / 120.00 лв. Original price was: 61,36 € / 120.00 лв..30,68 € / 60.00 лв.Текущата цена е: 30,68 € / 60.00 лв..
39,00 € / 76.28 лв. Original price was: 39,00 € / 76.28 лв..19,50 € / 38.14 лв.Текущата цена е: 19,50 € / 38.14 лв..
39,00 € / 76.28 лв. Original price was: 39,00 € / 76.28 лв..19,50 € / 38.14 лв.Текущата цена е: 19,50 € / 38.14 лв..
32,00 € / 62.59 лв. Original price was: 32,00 € / 62.59 лв..16,00 € / 31.29 лв.Текущата цена е: 16,00 € / 31.29 лв..
42,00 € / 82.14 лв. Original price was: 42,00 € / 82.14 лв..21,00 € / 41.07 лв.Текущата цена е: 21,00 € / 41.07 лв..
81,81 € / 160.00 лв. Original price was: 81,81 € / 160.00 лв..40,91 € / 80.00 лв.Текущата цена е: 40,91 € / 80.00 лв..
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
24,54 € / 48.00 лв. Original price was: 24,54 € / 48.00 лв..12,27 € / 24.00 лв.Текущата цена е: 12,27 € / 24.00 лв..
18,92 € / 37.00 лв. Original price was: 18,92 € / 37.00 лв..9,46 € / 18.50 лв.Текущата цена е: 9,46 € / 18.50 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
35,28 € / 69.00 лв. Original price was: 35,28 € / 69.00 лв..17,64 € / 34.50 лв.Текущата цена е: 17,64 € / 34.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден