| СЪСТАВ: | 97% памук, 3% еластан |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 74см |
| обиколка ханш: | 104см |
| дължина: | 55см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: XS
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
39,00 € / 76.28 лв. Original price was: 39,00 € / 76.28 лв..19,50 € / 38.14 лв.Текущата цена е: 19,50 € / 38.14 лв..
61,36 € / 120.00 лв. Original price was: 61,36 € / 120.00 лв..30,68 € / 60.00 лв.Текущата цена е: 30,68 € / 60.00 лв..
81,81 € / 160.00 лв. Original price was: 81,81 € / 160.00 лв..40,91 € / 80.00 лв.Текущата цена е: 40,91 € / 80.00 лв..
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,51 € / 22.51 лв.Текущата цена е: 11,51 € / 22.51 лв..
25,00 € / 48.90 лв. Original price was: 25,00 € / 48.90 лв..12,50 € / 24.45 лв.Текущата цена е: 12,50 € / 24.45 лв..
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
33,23 € / 65.00 лв. Original price was: 33,23 € / 65.00 лв..16,62 € / 32.51 лв.Текущата цена е: 16,62 € / 32.51 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден