| СЪСТАВ: | 98% памук, 2% еластан |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 80см |
| обиколка ханш: | 94см |
| дължина: | 97см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: 31 / 32
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,51 € / 22.51 лв.Текущата цена е: 11,51 € / 22.51 лв..
42,00 € / 82.14 лв. Original price was: 42,00 € / 82.14 лв..21,00 € / 41.07 лв.Текущата цена е: 21,00 € / 41.07 лв..
19,00 € / 37.16 лв. Original price was: 19,00 € / 37.16 лв..9,50 € / 18.58 лв.Текущата цена е: 9,50 € / 18.58 лв..
41,93 € / 82.00 лв. Original price was: 41,93 € / 82.00 лв..20,97 € / 41.00 лв.Текущата цена е: 20,97 € / 41.00 лв..
81,81 € / 160.00 лв. Original price was: 81,81 € / 160.00 лв..40,91 € / 80.00 лв.Текущата цена е: 40,91 € / 80.00 лв..
24,54 € / 48.00 лв. Original price was: 24,54 € / 48.00 лв..12,27 € / 24.00 лв.Текущата цена е: 12,27 € / 24.00 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
18,92 € / 37.00 лв. Original price was: 18,92 € / 37.00 лв..9,46 € / 18.50 лв.Текущата цена е: 9,46 € / 18.50 лв..
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
35,28 € / 69.00 лв. Original price was: 35,28 € / 69.00 лв..17,64 € / 34.50 лв.Текущата цена е: 17,64 € / 34.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден