| СЪСТАВ: | 63% вискоза, 35% полиестер, 2% еластан |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 90см |
| обиколка ханш: | 108см |
| дължина: | 93см |
| дължина на ръкава от подмишницата: | – |
размер на етикета: 42 EUR
42,00 € / 82.14 лв. Original price was: 42,00 € / 82.14 лв..21,00 € / 41.07 лв.Текущата цена е: 21,00 € / 41.07 лв..
39,00 € / 76.28 лв. Original price was: 39,00 € / 76.28 лв..19,50 € / 38.14 лв.Текущата цена е: 19,50 € / 38.14 лв..
23,00 € / 44.98 лв. Original price was: 23,00 € / 44.98 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
32,00 € / 62.59 лв. Original price was: 32,00 € / 62.59 лв..16,00 € / 31.29 лв.Текущата цена е: 16,00 € / 31.29 лв..
41,93 € / 82.00 лв. Original price was: 41,93 € / 82.00 лв..20,97 € / 41.00 лв.Текущата цена е: 20,97 € / 41.00 лв..
81,81 € / 160.00 лв. Original price was: 81,81 € / 160.00 лв..40,91 € / 80.00 лв.Текущата цена е: 40,91 € / 80.00 лв..
21,47 € / 42.00 лв. Original price was: 21,47 € / 42.00 лв..10,73 € / 21.00 лв.Текущата цена е: 10,73 € / 21.00 лв..
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
33,23 € / 65.00 лв. Original price was: 33,23 € / 65.00 лв..16,62 € / 32.51 лв.Текущата цена е: 16,62 € / 32.51 лв..
35,28 € / 69.00 лв. Original price was: 35,28 € / 69.00 лв..17,64 € / 34.50 лв.Текущата цена е: 17,64 € / 34.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден