| СЪСТАВ: | 100% вискоза |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 84см |
| обиколка ханш: | 124см |
| дължина: | 40см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: –
с джобове
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
29,00 € / 56.72 лв. Original price was: 29,00 € / 56.72 лв..14,50 € / 28.36 лв.Текущата цена е: 14,50 € / 28.36 лв..
41,93 € / 82.00 лв. Original price was: 41,93 € / 82.00 лв..20,97 € / 41.00 лв.Текущата цена е: 20,97 € / 41.00 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,18 € / 37.51 лв.Текущата цена е: 19,18 € / 37.51 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,18 € / 37.51 лв.Текущата цена е: 19,18 € / 37.51 лв..
21,47 € / 42.00 лв. Original price was: 21,47 € / 42.00 лв..10,73 € / 21.00 лв.Текущата цена е: 10,73 € / 21.00 лв..
35,00 € / 68.45 лв. Original price was: 35,00 € / 68.45 лв..17,50 € / 34.23 лв.Текущата цена е: 17,50 € / 34.23 лв..
25,00 € / 48.90 лв. Original price was: 25,00 € / 48.90 лв..12,50 € / 24.45 лв.Текущата цена е: 12,50 € / 24.45 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден