| СЪСТАВ: | 98% памук, 2% еластан |
| СЪСТОЯНИЕ: | отлично |
| разстояние между шевовете на раменете: | – |
| обиколка бюст: | – |
| обиколка талия: | 82см |
| обиколка ханш: | 96см |
| дължина: | 100см |
| дължина на ръкава от рамото: | – |
размер на етикета: 38 EUR
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,18 € / 37.51 лв.Текущата цена е: 19,18 € / 37.51 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,18 € / 37.51 лв.Текущата цена е: 19,18 € / 37.51 лв..
33,23 € / 65.00 лв. Original price was: 33,23 € / 65.00 лв..16,62 € / 32.51 лв.Текущата цена е: 16,62 € / 32.51 лв..
25,00 € / 48.90 лв. Original price was: 25,00 € / 48.90 лв..12,50 € / 24.45 лв.Текущата цена е: 12,50 € / 24.45 лв..
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
23,01 € / 45.00 лв. Original price was: 23,01 € / 45.00 лв..11,50 € / 22.49 лв.Текущата цена е: 11,50 € / 22.49 лв..
28,12 € / 55.00 лв. Original price was: 28,12 € / 55.00 лв..14,06 € / 27.50 лв.Текущата цена е: 14,06 € / 27.50 лв..
38,35 € / 75.00 лв. Original price was: 38,35 € / 75.00 лв..19,17 € / 37.49 лв.Текущата цена е: 19,17 € / 37.49 лв..
25,05 € / 49.00 лв. Original price was: 25,05 € / 49.00 лв..12,53 € / 24.51 лв.Текущата цена е: 12,53 € / 24.51 лв..
Тел: 088 857 7144
E-mail: office@sedgwickshop.com
Recycle, reduce, reuse!
Ако имаш две ризи, продай едната на ближния си!
Розовото отива на всичко!
Магазин за секънд хенд прелест и втора употреба изящество:
понеделник: 14.00 – 19.30
вторник – събота: 11.30 – 19.30
неделя: почивен ден